30.07.15

Modrý měsíc je možností na transformaci našeho života

V pátek, 31. července 2015 je speciální den. Čeká nás tzv. Blue moon, nebo-li „modrý měsíc“. Druhý úplněk ve stejném měsíci. Bude tentokráte ve vodnáři, v 11:42 dopoledne. Má výjimečnou sílu.

V různých kulturách - Indiáni, ve východních naukách i v moderních alternativních směrech je modrému měsíci přisuzována schopnost transformace. Chcete-li ve svém životě něco změnit, ať už jde o pouhé přání (najít lásku, uzdravit se…) nebo už rozhodnutí (změnit práci, přestěhovat se, ...), modrý měsíc vám může darovat svou energii a „nakopnout“ vás vytouženým směrem.


zdroj:
http://procproto.cz/veda-a-technika/astronomie/jednatricateho-srpna-uvidime-modry-mesic

Zítřejší úplněk ve vodnáři přeje obecně tématům změn. Netradičním pohledům na věc, vyjadřováním citů či změnám na poli milostných vztahů, pro odpouštění a usmíření či sdělení nových zpráv. Mohou se u nás objevit intenzivní pocity o něčem, co změnit máme. Co nás dlouho tížilo může být završeno, pochopeno, transformováno. Což může přinést nový příliv energie a nadšení tvořit a žít naplno. Sílu tohoto úplňku můžeme využít pro "kouzla" týkající se práce, podnikání a změnám v nich, stěhování a úspěchu ve společnosti. Úplňková noc je magická a přeje sběru bylin a přípravě léčivých krémů a mastí. Na rostliny působí velmi dobře hnojivo, ale není dobré zalévat.

Tip na malé kouzlo
Najděte si večer chvíli pro sebe, zavřete si oči a nalaďte se na témata, které byste chtěli změnit. Až budete vědět, oči otevřete, vezměte papír a tužku a to, co chcete odložit, ukončit, změnit, co vás tíží apod. zapište do slov a zkuste i nakreslit. Můžete opakovat, kolikrát potřebujete. Jakmile budete mít sepsáno/nakresleno, papír s vděčností spalte a pošlete po vodě. Doma třeba spláchněte do záchodu, v přírodě je skvělé poslat po proudu řeky. Poděkujte. Teď už můžete vše odevzdat. A nechat prostor Měsíci, vesmírné moudrosti. Jen je stále dobré mít na paměti, že ne vždy je to, co si přejeme, to správné pro nás. A že výsledky našeho kouzlení mohou být různé :) Držím pěsti!

Na co pozor
Úplněk není vhodný pro jakékoliv operace! Nemoci se zhoršují, tělo se hůře uzdravuje, rány více krvácejí. Lidé jsou nervózní, neklidní, pozor tedy při řízení auta či v komunikaci, ať na vás někdo zbytečně "nestartuje". Metabolismus pracuje pomaleji, proto je lepší mu nějak odlehčit. Buď lehčí stravou nebo přímo půstem. Tělo má tendenci přibývat na váze.

O čem všem dalším může být zítřejší Blue moon si můžete počíst třeba i tady (v angličtině)
http://www.mysticmamma.com/full-moon-blue-moon-in-aquarius-july-31st-2015

A jestli chcete zjistit, jak vznikl název "Blue moon", hezky je to vysvětleno třeba tady.
http://fyzmatik.pise.cz/1374-nastane-dnes-modry-uplnek-mesice.html 

Krásný modro-úplňkový den!

                                                         Magdalenka 30.7.2015

PS: Chcete dostávat recepty, informace o kurzech či jiné inspirace do Vašeho emailu? Je to jednoduché! Přihlaste se pro odběr novinek na stránce www.dotknise.cz  ve formuláři vlevo pod menu. Mail posílám cca 1x měsíčně.Žádné komentáře:

Okomentovat